Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Módní odborníci mají odlišné názory na francouzskou manikúru. Někteří si myslí, že již odešla z módy, jiní zase, že klasika nikdy z módy nevyjde. Bez ohledu na módní styl, francouzská manikúra díky své jednoduchosti a přirozenému vzhledu stále evokuje. Nehty vypadají čistě a vzhledově jsou krásné a stále velmi populární ať už je den nebo noc.

Ale prvně, co to vlastně francouzská manikúra je? Francouzská manikúra je styl leštěných nehtů s bílým, resp. barevným, lakem na koncích nehtů nebo tipů s růžovým nebo čirým lesklým přelakováním. Francouzská manikúra je vhodná pro krátké nebo středně dlouhé nehty. V posledních letech jsme svědky různých variant, barev a zdobení. Nabízí se tak mnoho možností, např. různé barvy, opačné barvení (viz. fotogalerie francouzské manikúry).

Než začneme realizovat francouzskou manikúru, je třeba ruce i nehty řádně připravit. Nehtům odstraníme starý lak, vyčistíme od všech nečistot, zastřihneme do požadovaného tvaru, upravíme kůžičku v okolí a zaleštíme. Poté provedeme základní nátěr, naneseme barevný a nakonec vrchní vysoce lesklý lak (viz. postup Francouzské manikúry u Dafi). Chcete-li prodloužit životnost Vaší francouzské manikúry a udržet Vaše nehty déle hezké a upravované, měl by být použít extra top lak.

Přes všechnu zdánlivou jednoduchost, není správné provedení francouzské manikúry tak jednoduché. Použití levných a méně kvalitních přípravku nebo nesprávný postup při provádění může Vaším nehtům spíše uškodit a nápravy mohou být pak složité. Pokud budete potřebovat pomoc nebo budete mít strach si to vyzkoušet sami, navštivte manikérku Dafi a svěřte své ruce a nehty do naší péče.


 


Délka skriptu:0.004 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
2:00 hod.

DAFINAILS.CZ