Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

MANIKÚRA ZA 5 MINUT

Stojíte před zrcadlem, líbíte se sami sobě, outfit je cool, účes sedí, oči jsou hravé až vyzývavé. Jste připraveni vyjít ven, ještě letmý pohled dolů na své ruce a najednou Vás zamrazí, jak Vaše ruce vypadají neupraveně. Nepanikařte, zkuste pěti-minutovou manikúru a přijdete na schůzku včas a dokonale upraveny.

Než začnete
Pokud budete muset vyrazit ještě dříve, než manikúra uschne, musíte vymyslet plán jak byt opustit, aby jste si manikúru neponičily. Najděte klíče, mobil a kabelku a připravte je na jednoduché a rychlé použití. Oblečte si kabát, aby jste pak nemusely protahovat ruce přes rukávy. Jakmile jste připraveni, tak si rychle připravte pár důležitých náčiní na manikúru. Budete potřebovat bavlněné tampónky, odlakovač, pilníček na nehty a laky, kterými chceme oslnit.
Manikúra začíná
Nezapomeňte, že ve spěchu je třeba víc než kdy jindy kontrolovat pohyby a být opatrná. V případě, že máte nalakované nehty a vhled laku je poničený je nutné ho šetrně odstranit tampónkem. Dejte pozor, aby odlakovač neukápl na Vaše oblečení, musely byste se převléknout (ne-li vymyslet kompletně nový outfit) a pak přijdete určitě pozdě. Navlhčete tampón odstraňovačem laku a pečlivě jej přitiskněte na nehet. Počkejte několik sekund, aby odstraňovač dobře proniknul do laku. To je daleko účinnější, než divoce stírat pohybem lak z nehtů. Tím čas neušetříte. Až se odstraňovač vsákne do laku, tak tampónem starý lak setřete. Tímto postupem odlakujte všechny nehty a pak ruce rychle umyjte mýdlem a teplou vodou. Stále buďte na pozoru před poskvrněním Vašeho oblečení. Po dokonalém vysušení nehtů (např. ubrousky), zahlaďte hrany nehtů pilníčkem na nehty do přibližně stejných tvarů. Není čas na úplnou dokonalost tvarů, stačí zahladit drsné hrany. Na ošetření kůžičky nezbývá už vůbec žádný čas, s výjimkou zjevného poškození. Buďte jemná – manikúra nejde dokončit, když z kůžičky krvácíte!
Dokončení
Nyní jsou Vaše nehty čisté, suché, bez záděrů a vytvarované - jsou připraveny na lakování. Je, ale velmi nutné použít pod barevné laky rychleschnoucí podkladový lak, pokud na to není čas, doporučuji nehty ještě tentýž den nebo druhý den po aplikaci odlakovat, aby nedošlo ke zbarvení nehtu. Použijte laky neutrálních nebo jemně zbarvených barev, neuděláte tolik chyb. Tmavé barvy vyžadují náročnější technologii a veškeré nedostatky při lakování jsou viditelné. Aplikujte lak ve třech dlouhých tazích, první středem nehtu směrem ke špičce a dva po stranách. Laku nanášejte v tenčí vrstvě, dříve zaschne.

Při manikúře za pět minut není čas na základní nátěr nebo top lak. Těchto pět minut má zajistit, aby Vaše nehty vypadaly slušně a upraveně a dovršily celkový Váš vzhled. Popadněte kabelku, mobil a klíče a nezapomeňte za sebou zavřít. Spěchejte, už není moc času!


 


Délka skriptu:0.015 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
0:45 hod.

DAFINAILS.CZ