Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

PÉČE O RUCE - PARAFÍNOVÝ ZÁBAL

Ruce jsou ukazatelem našeho věku. Pravidelnou a poctivou péčí můžeme vzhled výrazně omladit. Kůže na rukou je tenká, téměř bez tukové vrstvy a z celého těla je nejvíce vystavena povětrnostním vlivům, mrazu, větru, slunci, čistícím prostředkům atd. a tím je velice namáhaná. Tím se kůže na rukou stává suchá a tvoří se na ní vrásky a pigmentové skvrny. Aby se dalo tomuto zabránit, je zapotřebí kůži a rukám věnovat patřičnou péči, jako např. obličeji. V dnešní době není problém sehnat spousty "omlazujících" a výživných krémů nebo si nechat poradit u profesionálů. Proto začněte s regenerací pokožky co nejdříve, nejlépe hned. Ve chvílích, kdy nastane problém (praskání, svědění, apod) je už pozdě a náprava bývá zdlouhavá, nepříjemná a kolikrát i drahá. Krémy určené na pokožku rukou musí regenerovat, napomáhat k udržení pružnosti a hydratace pokožky, a taky stimulovat vylučování kožního mazu, který je nepostradatelný k ochraně kůže právě před nepříznivými vlivy prostředí. Možnou variantou péče Vašich rukou je parafínový zábal.

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E, zadržuje teplo a tím prohřívá a uvolňuje pokožku, zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické. Parafínový zábal se používá na suchou až popraskanou pokožku rukou nebo třeba nohou a zároveň jako prevence a blaho rukou i nohou, pokožky a kloubů.

 • uvolňuje ztuhlé a bolestivé klouby
 • odstraňuje odumřelé části pokožky rukou
 • zabraňuje tvorbě vrásek
 • pomáhá při chorobách drobných kloubů rukou
 • Parafínový zábal - blaho pro klouby
  Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají i jako součást rehabilitační léčby zejména při onemocnění kloubů. Vlhko a teplo působí jako lokální sauna. Parafínový zábal působí blahodárně na nervovou soustavu. Je výborný pro výživu a zjemnění kůže. Ruce jsou hladké, jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek.

  Jak se zábal praktikuje?
  Ruce se očistí teplou vodou, nakrémují a aplikuje se parafín. Následně ruce zabalíme do sáčku a termo-rukavic, které udržují teplo. Minimálně po 15 minutách se vše sundá. Tento zábal by se měl praktikovat 2 - 3x týdně.


   


  Délka skriptu:0.01 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


  středa, 5. října 2022
  1:47 hod.

  DAFINAILS.CZ