Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

TIPY JAK PEČOVAT O VAŠE NEHTY, ABY BYLY SILNĚJŠÍ, DELŠÍ A ZRYCHLILY RŮST

Kdo by nechtěl silné, dlouhé a krásné nehty? Zajít do nehtového salónu a nechat si prodloužit nehty akrylem je krátkodobé a škodí Vaším nehtům. Existuje dost způsobů, jak urychlit růst Vašich nehtů. Odpověď na přírodní dlouhé a silné nehty je ve správné péči, což pomáhá stimulovat jejich růst a kvalitu.

Stejně jako s vlasy, každému rostou nehty odlišně. Někteří lidé mají přirozeně slabé a/nebo křehké nehty, zatímco jiní mohou mít nehty silné jako ocel. Obecně platí, že lidské nehty vyrostou cca o 3 mm za měsíc, ale také záleží na stravě, na péči a na produktech a postupech, které při péči používáte. Cesta k silným a zdravým nehtům není nemožná, ale trvá delší dobu a je důležité mít know-how.

Vitamíny a minerální látky jsou nejen dobré pro vaše tělo, ale také pro vaše nehty. Mezi ně patří: železo, vápník, síra, vitamíny A, B, C, D, E a mastné kyseliny. Ty získáte v potravinových doplňcích nebo přímo ve speciálních doplňcích pro růst nehtů. Vitamin B6 a niacin, jsou dvě hlavní živiny, které urychlují a podporují růst buněk. Pokud hledáte výrobky pro péči o nehty, přečtěte si a ujistěte se ze štítku produktu, že obsahuje výtažky z aloe vera, zeleného či bílého čaje, keratin, vápník, mandlové extrakty, výtažky z mořských řas nebo z máslovníka (Shea máslo).

Způsob, jakým se staráte o sebe, přímo ovlivňuje zdraví Vašich nehtů. Denní události, jako je mytí nádobí, vytírání bez rukavic, kde ruce přicházejí do kontaktu s agresivními čisticími prostředky, vlhké prostředí anebo častá manikúra, jsou nejčastější příčiny oslabování vašich nehtů. Kdykoliv při práci použijte rukavice a rozsáhlých aktivitách provést péči očištěním, osušení a nakrémováním. Top vrstva laku pomůže posílit vaše nehty, což může pomoci v procesu růstu.

Zatímco častá manikúra může Vaše nehty oslabit, nutně neznamená, že byste neměli svým nehtům manikúru dopřát vůbec. Je důležité vědět, jaký druh manikúry si vybrat. Pokud máte silnější přírodní nehty, měli byste se vyvarovat akrylu, který působí na přírodní nehty negativně. Místo toho se rozhodněte pro ruční masáž, která zvyšuje oběh a růst nehtů a správné ošetření kůžičky s cílem usnadnit řádnému růstu buněk. Je však důležité, nezatahovat kůžičku zpět až příliš, protože to může zabít kořen a způsobit, že nehet začne odpadávat a odumírat.

Dalším krokem k přirozené péči o nehty, která bude mít za následek delší a silnější nehty zahrnuje větší péči o kůžičku. Jestli je vaše kůžička v dobrém stavu, proces růstu nehtů bude jednodušší. Vezměte si masážní olejíček a provádějte masáž kůžičky a zvláště pak zárodečné vrstvy kořene, což skvěle podporuje růst nových nehtů. Můžete například použít mandlový olej, olivový olej, olej z lněného semínka, s vitaminem E nebo jojobový olej, které jsou Vašim nehtům prospěšné a jemně vtírat do kůžičky. Poté kůžičku opláchněte a osušte.


 


Délka skriptu:0.001 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:52 hod.

DAFINAILS.CZ