Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

TVAROVÁNÍ NEHTŮ

Pokud navštívíte Dafi, budete se rozhodovat nebo si necháte poradit s tvarem Vaších nehtů. Tvarem může Váš prst rozšířit nebo prodloužit a zúžit. Provede jejich zaoblení nebo třeba dokonalý oblouk. Tvar nehtů je otázkou osobních preferencí, ale taky je dobré o nich něco vědět, než začnete ten správný tvar vašich nehtů vybírat.

Čtvercové nehty

Nehty mají tendenci často růst trochu zaoblené, ale můžete si je přetvořit i na čtvercový tvar. Čtvercové nehty mají tendenci být silnější, protože nehet je širší do stran.

Zaoblené nehty

Někteří lidé dávají přednost nehtům s více zaoblenými tvary. Nicméně, úpravy nehtů do zúženého oblouku může nehet oslabit.

Většina profesionálů, včetně manikérky Dafi Vám doporučí nehty, které jsou zaobleny na hrotech a čtverce po stranách. Tak boky Vašich nehtů poskytnou sílu pro zdravý a silný nehet.

Manikérka Dafi Vám pomůže vytvořit tvar nehtu, které je pro Vás ideální, a který se Vám líbí. Pro tvarování Dafi používá kvalitních speciálních pilníků na nehty a tvarovacích nůžek.

Co ukazuje přírodní tvar nehtů o zdraví?

Někdy tvar Vašich nehtů může poukazovat na zdravotní potíže. Jestliže tvar nehtů je abnormální, poraďte se se svým lékařem.

Ať už si vyberete tvar nehtu jakýkoliv, pravidelné čištění a správná péče o Vaše nehty udrží nehty pevné a zdravé. Vyhněte se okousáváním nehtů, protože může dojít k poškození Vašich lůžek. To má pak za následek infekce a bránění nehtům od držení jejich tvaru. Pamatujte, že nehty, stejně jako vlasy, dorostou nazpět! Dopřejte si trochu zábavy s tvary Vašich nehtů u manikérky Dafi.


 


Délka skriptu:0.012 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:20 hod.

DAFINAILS.CZ