Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

REFERENCE


06.06.2011
Štěpánka
Slečnu Dafi jsem našla náhodně na internetu a zaujali mě stránky a i pro mě příjemná lokalita. Byla to moje první návštěva na manikúře a nevěděla sem co mě přesně čeká. Slečna Dafi je však velice příjemná profesionálka, s milým úsměvem odepověděla i stále odpovídá na moje zvídavé dotazy ohledně úpravy nehtů. V návštěvách pokračuji a chci pokračovat i nadále. Mé nehty jsou pevnější a mnohem hezčí po několika návštěvách procedury P-Shine. Určitě bych neváhala slečnu Dafi doporučit komukoliv ze svých známých, protože nabízí kvalitní práci za přijatelné ceny. Štěpánka


21.04.2011
Míša Brtníková
Dafi jsem poprvé navštívila na doporučení své kolegyně z práce. Už po první návštěvě jsem byla z nových nehtíků nadšená a Dafi navštěvuji dál.Je to kvalita za rozumnou cenu:-). Doporučuji.


28.02.2011
Žaneta Houfová
Citlivá péče a osobní přístup. Jsem velmi spokojená!!


16.02.2011
Jitka Zaorálková
Já jsem salon našla na internetu.Trochu jsem se bála,jak to všechno proběhne.Dopadlo to výborně,na každou novou návštěvu se hodně těším.Salon DAFI je prostě PROFI.Všem doporučuji.


12.01.2011
Lenka Venclovská
Na slečnu Dafi jsem narazila náhodou a prostě jsem to zkusila. Byla jsem mile překvapena její vstřícností i prací. Chodím na P-shine a jsem spokojená. Dafi je moc milá a profesionální, s dohodnutí termínu není nikdy problém. Díky a doporučuji.


19.10.2010
Radka Adamová
Na internetu jsem si našla odkaz na salon Dafi. Mířila jsem tam s obavami, protože jsem nevěděla, co mě čeká. Gelové nehty nosím už dlouho, ale tentokrát jsem nemohla navštívít svou manikérku. Všechno dopadlo skvěle a já jsem spokojeně odcházela domů. Takže s klidným srdcem všem můžu jen doporučit ! :)


09.09.2010
Pavla Tůmová
Chtěla jsem jen vyzkoušet gelové nehtíky před dovolenou a k této milé osůbce Dafi chodím už přes rok pravidelně a musím říct, že jsem vždy nadmíru spokojená :-) a jen tak chodit nepřestanu, protože mé nehty vypadají stále skvěle. Snaží se mít stále v nabídce nové barvičky a také různé ozdůbky. Určitě doporučuji všem...


22.05.2010
Jana Krajíčková
Mít gelové, krásně upravené nehty, byl můj malý sen, takže začalo hledání na netu, kam si ho půjdu splnit... :-) Stránky slečny Dafi mě přesvedčily k návštěvě a MOHU JEN DOPORUČIT! Slečna Filípková je maximálně precizní, umí perfektně poradit a o jejím rozsáhlém sortimentu nemluvě. Výsledek? Sen je splněn a těším se na další návštěvu!


20.04.2010
Mgr. Iva Pospíšilová
U pí Filípkové jsem abosolvovala gelovou modeláž na přírodní nehty s následnou francouzskou manikůrou. Uvedené jsem absolvovala již dříve v jiném nehtovém studiu, kdy mi ovšem hned druhý den po aplikaci začal gel praskat a sloupávat se. Protože je ale pro mou profesi důležité mít upravené ruce, začala jsem hledat na internetu jiné nehtové studio. Na internetu jsem objevila www-stránky paní Filípkové. Přiznávám, že k pí Filípkové jsem po předchozí negativní zkušenosti šla s určitými obavami. Nicméně, ty se nepotvrdily. Byla jsem velice spokojena s profesionálním vystupováním a prací pí Filípkové. Gel drží a nehty vypadají skvěle. Již jsem objednaná na další návštěvu.


22.03.2010
Stanislav Domes
Nikdy jsem se svými nehty nezabýval. Myslel jsem, že je to ryze ženská krása. Dafi mi vysvětlila a hlavně ukázala jak díky kvalitní a pravidelné péči o nehty se budu cítit lépe. Po každé manikúře odcházím se skvělou náladou, dobrým pocitem, že jsem pro sebe něco udělal. Zvedne se mi sebejistota a ženám se to líbí. Často si všimnu, že se mi kouknou na mé nehty. Vím, že je Dafi profesionálka a že se své činnosti věnuje s maximálním přístupem a s obrovskou zodpovědností. Doporučuji všem mužům. Vlastně už se těším na další návštěvu. Děkuji Vám Dafi


04.03.2010
Andrea Caletková
K Dafi jsem přišla na doporučení kamarádky den před svou svatbou a odcházela jsem nadšená a s krásnými nehty. Obé stále trvá :-) Dafi je precizní, šikovná, kreativní a získala si mě i svým osobním přístupem.


25.01.2010
Petra Jakubičková
Dafi a nabídku jejích služeb péče o ruce a nehty jsem našla náhodně na internetu a hned mě zaujaly perfektně a precizně udělané internetové stránky, ale také velmi rychlá odpověď na mé dotazy a především i objednání. U Dafi jsem strávila 2 příjemné hodiny v pěkném prostředí, dostala jsem profesionální odpovědi na mé dotazy týkající se péče o ruce a nové gelové nehty, ale také jsem obdivovala umělecké nadání a preciznost paní Filípkové při zdobení nehtů.Potěšil mě výsledný efekt i cena. Ráda se budu vracet, protože vím, že se mi dostane profesionální péče. Nesmím zapomenout ani na VIP sekci na internetových stránkách, kde si mohu kdykoliv zkontrolovat, kdy jsem byla naposledy na manikůře, jaká péče byla mým rukám poskytnuta, ale také se podívat na svou fotogalerii. Přeji hodně úspěchů a stejně spokojených zákaznic.


24.11.2009
Kateřina Reicheltová
Dafi jsem si vybrala podle perfektně udělaných webových stránek, které na každého ihned velice kladně zapůsobí. Dle mého je to taková první vizitka. Stejně kladně na mě působil telefonní kontakt ohledně objednání. U Dafi jsem absolvovala gelovou francouzskou manikúru s následným velice příjemným peelingem a parafínovým zábalem, který byl neuvěřitelně hřejivý. Dafi je velmi milá, sympatická a usměvavá profesionálka. Nehtíky perfektně drží, jsou opravdu nádherné a lidé si upravených rukou všímají. Ačkoliv nosím gelovou manikúru již 3 roky, stále jsem nemohla najít nikoho, u koho by mi vyhovoval přístup, perfektní kvalita, cena. Dafi toto splňuje a konečně jsem na 100 % spokojená. Vřele doporučuji svěřit se do její péče :-)


09.10.2009
Markéta Stojková
Paní Filípkovou jsem si také vybrala náhodně - podle zajímavých internetových stránek, které se mi moc líbí (najdete zde kromě kontaktů spoustu dalších, méně běžných informací k nehtům, jejich úpravě apod., což jsem dosud jinde neviděla). Ve správném výběru mě utvrdilo už příjemné telefonické jednání při objednávce termínu. Se samotnou manikúrou (tvorba gelových nehtů) jsem byla také moc spokojena - práce byla velmi precizní a byl vidět zájem o mou spokojenost. Cena je dle mého názoru příznivá. Z výše uvedených důvodů se k Dafi vracím a mohu také všem doporučit! :)


05.10.2009
Anna Vocelová, Pražská plynárenská, a. s.
Dafi jsme vybrali na základě přehledně a profesionálně zpracovaných internetových stránek jako manikérku na naši velkou firemní akci pro zaměstnance. Ač byla naše volba v podstatě náhodná, v žádném případě nás nezklamala. Dafi nám přišla osobně představit své služby, velmi vstřícně přijímala naše požadavky, jevila o akci velký zájem. Zaměstnankyně, které její služby využily, byly nadmíru spokojené, některé se rozhodly využívat jejích služeb (profesionálních za přívětivou cenu) i v soukormém životě. Dafi je skutečná profesionálka, proto vřele doporučuji svěřit své ruce do jejích zlatých rukou:-). 

Délka skriptu:0.014 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
0:07 hod.

DAFINAILS.CZ