Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

Vítejte u manikérky Dafi,

gelové nehty Manikúra je o kráse, o kosmetickém ošetření nehtů a rukou, kterým se těší jak ženy, tak i muži. Slovo "manikúra" pochází z latinského Manus, což znamená "ruka", a curares ve smyslu "péče". Standardní manikúra obvykle zahrnuje ošetření, formování nehtů a aplikaci laků. Nabízím Vám i speciální manikúry, jako je francouzská nebo japonská (P-shine) manikúra. Mezi ošetření rukou obvykle patří parafínové lázně, masáže a používání ručních krémů.

Poskytuji různé služby pro nehty a ruce, např. používání umělých nehtů, jako typy akrylové a umělé gelové nehty. Dále ošetřuji přírodní nehty leštěním a lakováním, maluji obrázky nebo vzory na nehty nebo mohu použit malých obtisků či imitaci šperků.

Jako v mnoha oblastech, tak i manikéři musí mít licenci, vzhledem k tomu, že se manipuluje s kůží a zastřihává se kůžička, je zde riziko infekce. Proto mám nástroje řádně hygienicky dezinfikované.

Domluvte si schůzku online, emailem nebo telefonicky, budete spokojeni s kvalitní péči a poradenstvím v diskrétním prostředí a překvapeni příznivými cenami. 


Délka skriptu:0.01 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
0:46 hod.

DAFINAILS.CZ