Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

FRANCOUZSKÁ MANIKÚRA

Francouzská manikúra je velmi populární technika k dosažení upraveného a čistého vzhledu Vašich nehtů.

Prvním krůčkem pro přípravu k lakování na přírodní nehet je základní manikúra (bez závěrečné péče olejíčkem). Poté nalakujeme podkladovým lakem a dle Vašeho výběru lakujeme jednobarevný lak nebo formujeme francouzskou manikúru. U francouzské manikúry se v dnes nejčastěji setkáváme s barevným lakováním špiček nehtu nebo dokonce s různými tvary zarovnání špiček nehtu např. šikmý, trojúhelníkový nebo vlnkový tvar.

Základní vrstva pro nalakování nehtu je podkladový průhledný lak (basic), např. vyrovnávací, vyživující,… Toto pravidlo hlavně platí při lakování nehtů barevným lakem. Barevný lak obsahuje kromě barev také krycí složky (bělobu zinkovou nebo titanovou), které zabarvují přírodní nehet. Doporučením je používání podkladových laků pokud možno pokaždé při lakování nehtů.

Po zaschnutí podkladového laku následuje nalakování špiček nehtů bílým nebo barevný lakem, kterým vytvoříme tvar špičky do roviny, do zaobleného tvaru, nebo také dle fantazie (viz. má inspirativní fotogalerie). Vždy by měl lakovaný okraj nehtu přesahovat nehtový převis směrem na nehtovou plotýnku, musíme myslet na růst nehtů.

Po důkladném zaschnutí nalakovaných špiček nehtů naneseme na celý nehet speciální např. průsvitný, jemně narůžovělý, tělový či třpytivý lak, který Vám špičky jemně zbarví. Nebo nehty zdobíme různými způsoby.

Závěrečnou top vrstvu tvoří průhledný (např. keramický) lak, který nehet začistí a ochrání barevné laky a zdobení před poškozením.

Aby klienti a jejich nehtíky byli po manikúře spokojeni, nezapomeneme nikdy ošetřit kůžičku kolem nehtu speciálním olejíčkem, který se aplikuje po dokonalém zaschnutím všech vrstev laku a vmasíruje se do kůžičky kolem nehtu. Můžeme také provést základní masáž pro uvolnění rukou.

Přečtěte si:
Více o francouzských nehtách
Inspirativní fotogalerie Dafi 


Délka skriptu:0.001 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:20 hod.

DAFINAILS.CZ