Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

GELOVÉ NEHTY - (umělé nehty)

Co to vlastně jsou gelové nehty?
Gelové nehty má již téměř každá žena a stávají se stále častějším doplňkem Vašeho looku. Vypadají velmi přirozeně a poskytují svým majitelkám dlouhodobě upravený vzhled nehtů na cca 3-4 týdny pokud si je necháte vymodelovat u profesionálů. Gelová modeláž se provádí stále častěji na přirozeně zdravé nehty, protože nehty neničí, tak jako akrylová modeláž, která ovládla nehtový trh minulých let. Bohužel akryl se vleptává do nehtu, zapáchá a poškozuje přirodní nehty, často je zbarvuje do mléčné až zažloutlé barvy. Pokud klientka nemá své přírodní nehty v délce, kterou by si přála, prodloužíme je pomocí tipů (nejčastější metoda - nalepením tipu na připravený nehet) nebo pomocí šablony (po jejím odstranění zůstane pouze gelový nehet). Gel je čirý či barevný, flexibilní, nežloutnoucí, neporézní a více odolávají poškrábání. Na trhu se objevuje stále více druhů gelů pro různé typy nehtů a proto se musí manikérka dobře rozhodnout jakou kombinaci gelů použije a to nejen podle činnosti klientky, kterou nejčastěji provozuje. Pro zpevnění nehtu (extra síla nebo oprava nehtu) může být použito například hedvábí, které je vloženo do gelu.

Gelové nehty nejsou záležitostí na pár hodin, jako když si doma vyberete a nalakujete nehty na nějakou příležitost. Je třeba se dobře rozhodnout. Čas strávený u manikérky a minimální péči s kterou vydrží Vaše gelové nehty déle krásné se určitě vyplatí. Jak o gelové nehty správně pečovat Vám ráda sdělím a předvedu.

Jednoznačné výhody gelových nehtů:
 • Gel bez zápachu
 • Přirozený čirý vzhled
 • Hladké
 • Tenké
 • Pevné a odolné
 • Flexibilní
 • Cítíte se přirozeně, nijak nehty nezatěžují
 • Minimální péče
 • Mýtus o Gelových Nehtech:
  Gelové nehty je tak snadné udělat, že je udělá každý, kdo je umí nalakovat! (Tak proč si je nemůžu udělat já?)
  Pravda: "Gelové nehty se snadno naučíte teoreticky, ale je těžké je udělat."

  Postup při modeláži gelových nehtů

  Příprava nehtu je to nejdůležitější na celkové gelové modeláži. Prvně je nutné udělat základní manikúru(bez olejového ošetření kůžičky) a nehet (nalepený tip) správně zdrsnit a odmastit (příp.použijeme PRIMER,který slouží k lepšímu přilnutí gelu), jinak se gel špatně uchytí na nehet.

  Následuje vhodný výběr podkladového gelu, který budeme nanášet na šablonu(který po sundání šablony upravíme) nebo na tip (upravený do konečného vzhledu) po zjištění informací od klientky.

  Po dohodě s klientkou začneme zdobit nehet francií, celobarevným malováním, glittry, nálepkami, sušenými květinami,…

  Výběrem a aplikací vhodného modelovacího gelu vytvoříme C oblouk a finální tvar nehtu.

  Po dokonalém odmaštění můžeme tvar nehtů ještě pilníkem doladit a nanést finální lesk, který dodá nádherný a ucelený vzhled nehtů.

  Závěrečnou chvíli klientce zpříjemníme ošetřením a jemnou masáží kůžičky kolem nehtů pomocí olejíčku či balzámu, která byla během celé modeláže velmi namáhána.   


  Délka skriptu:0.011 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


  středa, 5. října 2022
  2:09 hod.

  DAFINAILS.CZ