Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

P-SHINE

P-shine je péče o přírodní nehty žen i mužů, která vychází z dávné historie japonských předků. Jedná se o metodu leštění nehtů, která dostala oficiální název v roce 1958.

Není však vhodná pro příliš tenké nebo zničené nehty, ale je vhodná pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty. Kůra podporuje prokrvení nehtu a jeho zdravý růst. Nehet se díky této péči neláme, netřepí, krásně se leskne a vypadá upraveně.

P-shine, japonská manikúra P-Shine provádíme pomocí leštiček s jelenicovou kůží. Nejdříve nehet vytvarujeme do konečné podoby a otevřeme pro přijmutí pasty (složení: včelí vosk, mateří kašička a křemičitá hlinka) jemným pilníkovým blokem. Pastu naneseme a vleštíme do nehtu, vždy jen jedním směrem, kterým dosáhneme většího lesku. Konečnou ochrannou vrstvu tvoří pudr, kterým se nehet uzavře a dokonale vyleští.

Na takto upravený nehet můžeme lakovat. Odlakování doporučujeme nejdříve za dva dny, aby se pasta vstřebala hluboko do nehtu a nedošlo tak k odstranění p-shinu.

Doba ošetření nehtů trvá přibližně 30 minut a další doporučená návštěva je v intervalu 2-3 týdnů. 


Délka skriptu:0 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
2:16 hod.

DAFINAILS.CZ