Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

MANIKÚRA MEZI MUŽI

Můžete odpustit špatnou kravatu, můžete přehlédnout oblek, který je trochu opotřebovaný a dokonce můžete být rezervování, když vidíte, hnědé boty k modrému obleku. Jedna věc, která ale nebude odpuštěna ani zapomenuta jsou nemocné, neupravené nehty. Nehty, které jsou příliš dlouhé, nebo poškozené, špinavé, mají velký vliv na odmítnutí ženy potenciálního nápadníka. Kdo by prožíval romantické chvíle s mužem, jehož ruce potřebují zásadní přepracování? P-shine, japonská manikúra

Mnoho dobře vystupujících podnikatelů a firem si zakládá na image. Co dokáže vykreslit špatný první dojem více, než neupravené ruce? I když se nemusí jednat o plně profesionální zpracování, nemusíte trávit čas v salonu pro dosažení vzhledu nehtů, je vhodné investovat do některých manikúrních procedur. Manikérka Dafi je plně vybavena na správnou, kvalitní a elegantní pánskou manikúru. Manikérní nůžky na nehty, pilník na nehty, kartáček na nehty a krém na ruce udělají z každého muže elegána. U manikérky Dafi je možno toto základní vybavení zakoupit samostatně, nebo si můžete objednat pánský manikúrní set. Kromě toho byste měli mít zvlhčující krém nebo pudr na zvýšení lesku. Nejdůležitějším krokem je udržet vaše nehty čisté. Budete chtít mít po ruce kartáček na nehty - snad dokonce udržet ho ve sprše. Pokaždé, když se sprchovým dokončení práce pomocí nehty kartáčkem k odstranění všech nečistot, že mytí rukou by mohl chybět.

P-shine, japonská manikúra Nehty by měly být cca týdně přistřihovány. Dlouhé nehty u mužů jsou mimo dobu. Při přistřihování nehtů na správnou délku je nutné dbát na hladkost stran. Kůžičky by měly být rovněž pečlivě zastřiženy. Pokud máte jakékoli pochybnosti o tom, jak se má o nehty pečlivě starat, zeptejte se nebo se rovnou objednejte u manikérky Dafi. Po návštěvě u Dafi a provedené péči o ruce a Vaše nehty budete spokojenými pány. Pamatujte si, že úspěch je jen o kráse rukou a Vaších nehtů.
 


Délka skriptu:0 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:06 hod.

DAFINAILS.CZ