Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

PROSLOV O ZDRAVÍ NEHTŮ

Kdo by nechtěl silné, dlouhé a krásné nehty? Manikúra Dafi se Vám o ně postará. Během krátkých návštěv, manikúrních procedur a díky správné péči pomůže manikúra Dafi stimulovat jejich růst a přirozený vzhled.

Každému z nás rostou nehty odlišně a manikúrní proces nemusí být vždy stejný. Někteří lidé mají přirozeně slabé a / nebo křehké nehty, zatímco jiní mohou mít nehty silné jako ocel. Obecně lze říci, že lidské nehty rostou asi 3 mm za měsíc, ale záleží na stravě a hlavně na správné péči a používání kvalitních produktů pro péči o nehty. Dopracovat se ke krásným, dlouhým a silným nehtům není tedy nemožné, chce to jen tu pravou pečlivost a know-how s manikúrou Dafi.

Vitamíny a minerální látky jsou nejen dobré pro vaše tělo, ale také důležité pro Vaše nehty. Mezi vitaminy a minerály, které jsou důležité pro růst nehtů, patří: železo, vápník, síra, vitamíny A, B, C, D a E, a mastné kyseliny. Můžete se obrátit na obecné potravinové doplňky nebo ty, které jsou formulovány pro větší růst nehtů. Vitamín B6 a niacin, jsou dvě hlavní živiny, které pomáhají urychlit a podporovat růst buněk. Pokud hledáte výrobky pro péči o nehty, nakupujte aloe vera, zelený a bílý čaj, výrobky s obsahem keratinu, vápníku, mandlových extraktů nebo mořských řas.

Způsob, jakým se staráte o sebe, přímo ovlivňuje zdraví Vašich nehtů. Denní události, jako je mytí nádobí bez rukavic, kde Vaše ruce přichází do kontaktu s tvrdými čisticími prostředky a dalšími chemikáliemi, Vašim nehtům nepomáhají, rozčleňují je, což je činí slabší. Vždy používejte rukavice a po větších aktivitách použijte správné přípravky k péči svých nehtů a rukou.

Častá manikúra může někdy Vaše nehty oslabit, ale neznamená to, že by si je vaše ruce a nehty nezasloužily. Nejdůležitější je vědět, jaký druh manikúry potřebujete. Dafi Vám ráda poradí a postará se o správnou péči, ukáže Vám jak o své krásné nehty pečovat a jak by měly vypadat pro danou událost. Na silnější přírodní nehty nebudeme používat akryl, které mají vliv na přírodní nehty negativně. Místo toho se rozhodneme pro ruční masáž, která zvyšuje oběh a růst nehtů. Je však důležité, jak jsou masáže prováděny, aby působily s maximálním pozitivním účinkem a ne naopak.

Dalším krokem směrem k přirozené péči o nehty, které bude mít za následek delší a silnější nehty zahrnuje více péče o pokožku. Když je vaše pokožka v dobrém stavu, proces růstu nehtů bude jednodušší. Dafi používá masážní oleje pro ruční masáže, aby se vaše pokožka zregenerovala a zjemnila a podpořila tak růst nových zdravějších a silnějších nehtů. Správným používáním a vmasírováním mandlového, olivového, jojobového oleje nebo oleje s vitamínem E budou Vaše nehty zdravé, přirozeně silné a pevné, stejně jako se uleví Vaším rukám, prstům a pokožce od každodenních činností. 


Délka skriptu:0.005 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


neděle, 3. prosince 2023
19:11 hod.

DAFINAILS.CZ