Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA

Klasickou manikúru provádíme na mokro nebo na sucho.
Manikúra na mokro se většinou aplikuje po vytvarování nehtů, kvůli změkčení ztvrdlé kůžičky kolem nehtu a k jejímu lepšímu ošetření. Ruce se namočí do vlažné vody s olejíčkem nebo se pouze potře kůžička kolem nehtu speciálním olejíčkem na změkčení kůžičky. Většinou se provádí u častěji namáhaných rukou, ale nebývá to pravidlem. základní manikúra
Manikúra na sucho je nejčastějším postupem. Celková manikúra spočívá v úpravě kůžičky kolem nehtu pomocí speciálních nástrojů (např. pomerančové dřívko, lopatička,…) a vytvarování nehtu pomocí pilníku do požadovaného tvaru dle typu rukou a přání klientky/klienta. Manikúru završujeme ošetřením nehtové kůžičky olejíčkem, který jemně vmasírujeme do nehtového valu.

Doba ošetření nehtů trvá přibližně 10-15 minut a další doporučená návštěva je individuální, dle růstu nehtů a potřeb klienta.

Pečovat o nehty byste měli i mimo návštěvy u manikérky. Doporučuji přečíst články:
Tipy jak pečovat o Vaše nehty, aby byly silnější, delší a zrychlily růst
Péče o nehty přírodní cestou 


Délka skriptu:0 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
0:04 hod.

DAFINAILS.CZ