Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

ZDOBENÍ NEHTŮ

Na trhu je k dostání spousta variant jak nehty zdobit a každou chvílí se na trhu objevuje další způsob zdobení. V tomto směru se snažím být maximálně flexibilní, vyhovět Vašim požadavkům a nabídnout širokou škálu možností. Zdobím na přání zákazníka nebo něco vymyslíme spolu přímo v salónu. Upravené ruce jsou základem půvabu a lak na pěstěných nehtech je detailem dotahujícím vzhled, styl outfitu. Hájenou tradici představuje decentní francouzská manikúra. Alternativou jsou narůžovělé transparentní laky anebo jen perfektně vyleštěné zdravé nehty (P-Shine), jež jsou nesmírně přitažlivé přirozeným půvabem.

lakování celého nehtu

BAREVNÝM LAKEM
lakování celého nehtu Nejznámější a nejlehčí variantou je nalakování celého nehtu barevným lakem nebo bezbarvým, který dodá nehtu krásný lesk. Módní světlé emaily, které reagují na aktuální hru s valéry smetanové, pískové plus velké škály nahnědlých odstínů, jsou nápadnější a o to víc náročnější na hezký tvar lůžka a precizní manikúru. Totéž platí pro temné barvy, např. ostružinovou, sytou švestkovou a také temné dřevo nyní alternující tvrdou černou.

zdobení akryl

MALOVÁNÍ LAKEM nebo AKRYLOVÝMI BARVAMI
Na připravený přírodní nehet s podkladovým lakem nebo na nehet připravený gelovou modeláží můžeme pomocí zdobících laků s tenkými štětečky nebo akrylovými barvami pomocí speciálních štětečků kreslit různé tvary, viz. fotogalerie


ZDOBENÍ GLITTRY (KAMÍNKY, TŘPITKY) NEBO NAIL ARTEM (NÁLEPKY, KVĚTINY, PLASTIKOVÉ 3D OBRÁZKY)
2D ozdoby - glittry (třpitky) 3D ozdoby - kamínky Na přírodní nehet doporučuji nálepky ploché, které přetíráme vetší vrstvou průsvitného laku, nebo také glittrový prach, kterým nalakovaný nehet posypeme nebo glittry rozmícháme v laku. Zdobení např.kamínky, plastikové 3D obrázky více vydrží nehtům umělým (gel, akryl, porcelán,…) jelikož se zdobení zapouští do modeláže.

RAZÍTKOVÁNÍ
razítka Zdobení je vhodné pro umělé i přírodní nehty. Spočívá v nanesení vzoru pomocí razítka ze speciální šablony, která je vyplněna slabou vrstvou laku, na nehet. Šablon existuje na trhu velké množství.

piercing nehtů - ozdoby

PŘÍVĚŠKY DO NEHTŮ nebo také piercing nehtu
Pomocí speciální vrtáčku se udělá dírka do převisu nehtu a připevní se ozdoba na nehet.

piercing nehtů - vrtáky Mezi další používané typy zdobení patří např. stříkání přes šablony, síťky


 


Délka skriptu:0 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:37 hod.

DAFINAILS.CZ