Praha 5 - Základní, francouzská, japonská (P-Shine) manikúra, zdobení a modeláž přírodních i gelových nehtů. Gelové nehty + doplnění. Nehtová modeláž, masáže a parafínové zábaly. Hedvábí - zpevňování nehtů. Manikérka Dafi Praha 5. Pro bezchybné fungování internetových stránek www.dafinails.cz je důležité mít povolený JAVASCRIPT.
celorok celorok
=Úvod manikúra, pedikúra, gelové nehty RSS
   RUCE NÁS REPREZENTUJÍ       TĚŠÍM SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU    
 

Vítejte u Dafi (něco málo o mně)

Barvení nehtů mě zaujalo hned od malička … znáte to. Holky parádnice. Když má maminka barevný nehtíky, tak dcerunky chtějí být jako maminky. Nejvíc mě zaujala francouzská manikúra, nastala výměna rolí a já začala nehty malovat mamince. Po mamince přišly kamarádky, kolegyně v práci a pak mi manikúru a zdobení nehtů chválila i má kosmetička. Zeptala se, jestli se tím nehodlám zabývat profesionálně, jestli mě to někdy napadlo. Honily se mi hlavou myšlenky … no proč vlastně ne. Tak jsem absolvovala kurz, prošla několik výstav a hned jsem si tento koníček zamilovala, hlavně pro svou rozmanitost a věnuji se mu naplno. Pseudonym "Dafi" vznikl zkrácením a spojením mého jména a příjmení Dana Filípková. Nyní mohu oznámit šťastnou novinu a změnu přijímení na Kočová. Jméno salonu a mé postavení ke spokojenosti klientek zůstává stále stejné.

Nyní jsem moc ráda, že jsem o tom začala uvažovat a chtěla jsem tímto vlastně poděkovat své kosmetičce. A mému kamarádovi, který se stará o mé stránky.

Nyní Vám můžu nabídnout pečlivý profesionální přístup, rady jak nejlépe pečovat o své přírodní i umělé nehty, atd. Můžete u mne zažít relaxaci u peelingu, parafínových zábalů a příjemné olejíčkové masáži.

Děkuji za Váš zájem, budu se těšit na Vaši návštěvu

Dana Kočová   


 


Délka skriptu:0.017 s | Optimalizováno pro IE7+, O9+ | © 2009 SEÑOR. | Design by Stanislav Domes


středa, 5. října 2022
1:46 hod.

DAFINAILS.CZ